دمپایی و روفرشی

مرتب سازی:
  • پیشفرض
  • کمترین قیمت
  • بیشترین قیمت
  • جدیدترین قیمت
  • بیشترین تخفیف
  • بیشترین فروش
محصولات موجود
259,000 تومان
459000 تومان 259,000 تومان
199,000 تومان
359000 تومان 199,000 تومان
259,000 تومان
359000 تومان 259,000 تومان
199,000 تومان
359000 تومان 199,000 تومان
199,000 تومان
359000 تومان 199,000 تومان
159,000 تومان
298000 تومان 159,000 تومان
269,000 تومان
269,000 تومان

صحفه قبل

 

دمپایی روفرشی زنانه

 

امروزه کمتر خانمی پیدا می‌شود که در منزل از دمپایی روفرشی استفاده نکند. طراحی و تولید این نوع کفش‌ها در رنگ‌ها، مدل‌ها و جنس‌های مختلف و متنوع سبب شده است که نه‌تنها برای استفاده روزمره و عادی در منازل به کار برده شوند؛ بلکه در مهمانی‌ها، مجالس و ... نیز از آن‌ها استفاده می‌شوند.

دمپایی روفرشی زنانه

با پوشیدن دمپایی روفرشی زنانه، راه‌رفتن و ایستادن در ساعات طولانی در منزل برای خانم‌ها راحت خواهد بود. افزون بر آن به دلیل آنکه در طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند نیز کاربردهای فراتری از یک دمپایی روفرشی زنانه خواهد داشت. به همین ترتیب هر خانمی می‌تواند بنا بر نیاز خود و موقعیتی که می‌خواهد از آن‌ها استفاده کند، با خرید دمپایی روفرشی مناسب در کنار هماهنگی و زیبایی در استایل، راحتی را هم برای خود فراهم آورد.

 

 

 

 

ویدیو : دمپایی روفرشی زنانه

 

 

 

پادکست : خرید انواع دمپایی روفرشی زنانه

 

 

 

 

کاربردها و مزیت‌های استفاده از دمپایی روفرشی زنانه

 

 علاوه بر مزیت‌هایی که پوشیدن دمپایی روفرشی برای کمر و زانو و کف پا خانم‌هایی که در طول روز در منزل هستند، ایجاد می‌کند؛ می‌توان محافظت از پا در هنگام کار کردن در محیط‌های مختلف در منزل را نیز به مزیت‌های آن نسبت داد. افزون بر آن اکثر خانم‌ها نمی‌توانند بدون آن راه بروند و به‌نوعی می‌توان گفت که به پا داشتن یک چیزی در هنگام راه‌رفتن عادت کرده‌اند.

بسیاری از زنان به نحوه پوشش خود در منزل نیز اهمیت می‌دهند. همان گونه که کفش یکی از آیتم‌های مهم در استایل پوشش بیرونی محسوب می‌شود؛ در داخل منزل نیز با انتخاب و پوشیدن کفش روفرشی مناسب زنان می‌توانند اهمیت به پوشش خود را نشان دهند.

یکی دیگر از مزایایی که در هنگام خرید کفش روفرشی به دلیل وجود تنوع در نوع و مدل کاربرد آن، وجود دارد آن است که خانم‌هایی که نمی‌توانند در مجالسی مانند مهمانی‌ها از کفش‌ پاشنه بلند مجلسی استفاده کنند و با آن اذیت می‌شوند، می‌توانند با خرید کفش روفرشی مجلسی استایل خود را در عین زیبایی، تکمیل نیز کنند.

این در حالی است که کاربرد دمپایی روفرشی زنانه تنها برای استفاده روی فرش نیست و می‌توان به دلیل وزن سبک، راحتی و انعطاف‌پذیری که دارند، در موقعیت‌های دیگر به کار برد؛ البته که باید از نوع و جنس و رنگ متناسب با موقعیت استفاده کرد تا مشکلات بیشتری به وجود نیاید.

استفاده از دمپایی روفرشی

 

جنس زیره دمپایی روفرشی

 

باتوجه‌به آنکه جنس کف‌پوش خانه‌ها با یکدیگر متفاوت است؛ بنابراین بایستی جنس کفی دمپایی روفرشی زنانه نیز مناسب و سازگار با آن باشد تا در برابر لیزخوردن مقاومت کافی را داشته باشد. تفاوت در جنس زیره می‌تواند در شیک به نظر رسیدن پا در دمپایی روفرشی و همچنین قیمت آن تأثیر داشته باشد.

جنس زیره دمپایی روفرشی

 

جنس پی‌وی‌سی

 

کفی بیشتر دمپایی‌های روفرشی را از PVC که پراستفاده‌ترین ماده اولیه برای ساخت آن است، تشکیل می‌دهد. جنس نرم و ژله‌ای آن باعث شده است که بر روی هر نوع کف‌پوشی به‌راحتی استفاده شود. همچنین قرارگرفتن پا در قالب‌های خوب دمپایی روفرشی زنانه همگی به دلیل استفاده از این نوع ماده هستند.

 بسته به درجه کیفیت این ماده، قیمت و استحکام آن نیز متغیر خواهد بود. اما به‌طورکلی قیمت دمپایی‌های روفرشی زنانه از این جنس ارزان‌تر از بقیه هستند.

دمپایی روفرشی جنس پی وی سی

 

جنس زیره ای‌وی‌آی (EVA)

 

این ماده کفی دمپایی زنانه قدمت زیادی به نسبت سایر جنس‌ها ندارد؛ اما در همین سال‌های اخیر به دلیل انعطاف‌پذیری بیش از اندازه، نرمی، راحتی و همچنین لغزنده نبودن که در دمپایی روفرشی به‌ویژه انواع دمپایی‌های ابری به وجود آورده است، در دسته بهترین جنس زیره دمپایی روفرشی زنانه قرار گرفته است.

جنس زیره eva دمپایی روفرشی

 

جنس پی‌یو (PU)

 

همیشه نرمی و انعطاف زیاد در دمپایی‌هایی که خانم‌ها در منازل استفاده می‌کنند، مزیت محسوب نمی‌شود. این مسئله بیشتر در ساخت دمپایی روفرشی طبی زنانه مهم می‌شود. به این دلیل که دمپایی طبی به علت کارکردی که دارد، باید به نسبت کمی سفت‌تر و سخت‌تر باشد.

به همین دلیل جنس پی‌یو از دیگر جنس‌های زیره دمپایی زنانه است که جدایی از آنکه قیمت آن نسبتاً بالاتر از مواد دیگر است اما به دلیل استحکام و دارابودن خاصیت شکل‌پذیری در حالتی سفت و محکم استفاده می‌شود.

دمپایی جنس زیره پی یو

 

جنس‌های متنوع دمپایی‌های روفرشی زنانه

 

جنس یکی از عواملی است که کاربرد و ظاهر یک دمپایی روفرشی زنانه را می‌تواند تغییر دهد. افزون بر آن به دلیل تماس مستقیم دمپایی با رو و کف پا، مهم است که جنس روفرشی مدنظر حساسیت‌زا نباشد تا مشکلات پوستی به وجود نیاید. به همین خاطر خانم‌ها در هنگام خرید دمپایی روفرشی علاوه بر ظاهر و زیبایی آن، به جنس رویه آن و به‌خصوص جنس کفی دمپایی که در قبل به آن اشاره شد، توجه می‌کنند.

افزون بر آن، این تنوع در جنس باعث درجه‌بندی در کیفیت و استحکام و به طبع طول عمر و ماندگاری در استفاده از این دمپایی‌های روفرشی می‌شود که به دلیل آنکه خانم‌ها در بیشتر مواقع در حال استفاده از آن هستند، این موضوع؛ یعنی کیفیت جنس، در هنگام خرید اهمیت زیادی پیدا می‌کند.  

دمپایی روفرشی جنس های متنوعی

 

دمپایی روفرشی زنانه مجلسی چرمی

 

هیچ چیزی نمی‌تواند جایگزین زیبایی و استحکام دمپایی‌های روفرشی چرمی طبیعی شود. بااین‌حال برخی از خانم‌ها موافق خرید دمپایی روفرشی زنانه چرمی برای استفاده در طول روز به دلایل ازجمله درجه پایین انعطاف‌پذیری و سفت بودن آن و به طبع راحت نبودن آن نیستند.

 این در حالی است که واضح است دمپایی روفرشی زنانه چرمی بهترین گزینه برای انتخاب روفرشی است که در عین راحتی، زیبایی و شیک بودن را نیز برای موقعیت‌هایی همانند مجالس و مهمانی‌ها ایجاد کند. افزون بر آن انتخاب روفرشی زنانه از جنس چرم طبیعی، تضمینی برای داشتن یک دمپایی روفرشی برای کاربردهای متفاوت برای چندین سال استفاده خواهد بود.

دمپایی روفرشی چرم

 

روفرشی‌های پلاستیکی

 

عمده‌ترین جنسی که در تولید روفرشی‌های زنانه مخصوصاً نوع ساده آن به کار می‌رود، پلاستیک است. این در حالی است که باتوجه‌به کیفیت و مدل روفرشی امکان استفاده از این جنس روفرشی‌های زنانه در موارد دیگر نیز وجود خواهد داشت. دمپایی روفرشی‌ زنانه پلاستیکی تنوع رنگی بیشتری دارند که این خود باعث می‌شود انتخاب برای خانم‌ها بسیار راحت شود.

دمپایی روفرشی پلاستیکی

 

دمپایی زنانه با چرم مصنوعی

 

روفرشی زنانه چرم مصنوعی برای آن دسته از خانم‌هایی که خواهان داشتن روفرشی به زیبایی ظاهری دمپایی چرمی و درعین‌حال ارزان‌قیمت‌تر، منعطف‌تر و تنوع رنگی بیشتری هستند، مناسب است. بااین‌حال با استفاده روزانه و طولانی‌مدت از آن به دلیل اختلاف کیفیتی که با نوع چرمی دارد، زودتر ظاهر اولیه خود را از دست خواهد داد.

دمپایی زنانه با چرم مصنوعی

 

دمپایی روفرشی فومی

 

روفرشی‌هایی که از جنس فوم هستند، برای خانم‌هایی که در طول روز ساعات زیادی را سر پا هستند و یا در داخل منزل رفت‌وآمد زیادی دارند، مناسب است؛ زیرا وزن سبکی دارند و کار با آن‌ها نیز آسان‌تر خواهد بود. به‌طوری‌که انگار وزن مضاعفی را در پاهای خود برای جابه‌جایی احساس نمی‌کنند.

دمپایی روفرشی فومی

 

دمپایی زنانه پارچه‌ای

 

روفرشی‌هایی که به‌عنوان دمپایی پارچه‌ای در بازار وجود دارند، از انواع مختلفی از پارچه‌ها و طراح‌های مختلفی همانند: کتان، الیاف و ... تولید می‌شوند که به معنای واقعی می‌تواند هدف پوشیدن دمپایی روفرشی را در کنار زیبایی و تنوع بیش از اندازه ایجاد کند. بااین‌حال دمپایی روفرشی پارچه‌ای بنا بر نحوه دوخت و نوع پارچه‌ استفاده شده، دوام و استحکام متفاوتی را ایجاد می‌کند.

دمپایی زنانه پارچه ای

 

دمپایی روفرشی زنانه کنفی

 

دمپایی‌هایی که به‌عنوان روفرشی کنفی در بازار تولید و عرضه می‌شوند، واضح است که تماماً از این جنس نیستند و با رویه بافت حصیری یا کنفی و جنس زیره متنوع و یا بدنه پلاستیکی نیز می‌تواند تولید شود. بااین‌حال امروزه این نوع روفرشی‌ها را به این نام می‌شناسند.

استحکام آن‌ها علاوه بر قرارگیری محکم کنف‌ها در روی روفرشی، به جنس دیگر اجزای دمپایی نیز بستگی دارد. دمپایی روفرشی دخترانه کنفی یکی از شیک‌ترین دمپایی‌های روفرشی است که برای دورهمی‌ها و مهمانی‌ها جلوه خاص و منحصربه‌فردی را از یک فرد نشان می‌دهد.

دمپایی زنانه کنفی

 

 

انواع دمپایی روفرشی زنانه

 

دمپایی روفرشی زنانه از پرکاربردترین آیتم‌های پوششی است که تفاوتی نمی‌کند که برای داخل خانه و به طور معمولی و ساده استفاده شود و یا از آن‌ها به‌عنوان کفش‌های روفرشی در مجالس و میهمانی‌ها استفاده شود. درهرحال تقریباً خانمی نیست که از کفش روفرشی استفاده نکند و یا آن را نداشته باشد.

به همین دلیل این روفرشی‌ها را در انواع و اقسام مختلف و طرح‌های متفاوتی می‌توان یافت که بنا بر خواسته هر شخصی و به‌منظور استفاده در هر مکانی می‌توان مناسب‌ترین نوع آن را باتوجه‌به ویژگی‌هایی که باید داشته باشد، پیدا کرد که این امر خود می‌تواند هرگونه سلیقه‌ و نیازی را پوشش دهد.

انواع دمپایی روفرشی زنانه

 

دمپایی روفرشی مجلسی

 

دمپایی روفرشی‌ زنانه مجلسی در چندین مدل و طرح هم به‌صورت کار شده و با جزئیات اضافی؛ مانند: پاپیون‌، سگک، پولک، گل‌های پارچه‌ای و ... یافت می‌شود و هم در ساده‌ترین حالت برای خانم‌های مینیمال پسند تولید می‌شوند. در هر شکل می‌توان تفاوت میان دمپایی روفرشی زنانه مجلسی با انواع دمپایی‌های دیگر را در جنس و سبک دوخت آن مشاهده کرد.

این روفرشی‌ها در دو حالت بدون پاشنه؛ یعنی تخت و به‌صورت پاشنه‌دار تولید می‌شوند که اکثر خانم‌ها در مجالس برای‌آنکه رسمی‌تر و شیک‌تر به نظر برسند، مدل پاشنه‌دار آن را انتخاب می‌کنند. این در حالی است که ارتفاع این پاشنه‌ها به‌گونه‌ای اذیت‌کننده‌ای نیست و تنها ارتفاع کمی را برای حفظ ظاهر مجلسی بودن در آن به کار می‌رود.

دمپایی روفرشی مجلسی

 

دمپایی روفرشی ساده

 

خانم‌هایی که بیشتر به دنبال راحتی پاهای خود هستند از دمپایی‌هایی استفاده می‌کنند که در دسته روفرشی‌های ساده قرار می‌گیرند. این نوع روفرشی‌ها نه‌تنها برای استفاده معمولی برای خانم‌هایی که به‌ظاهر خود در خانه اهمیت می‌دهند، مناسب هستند؛ بلکه برای دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی که به نسبت مجالس و مهمانی‌ها رسمیت کمتری دارند نیز گزینه مطلوبی هستند.

روفرشی‌های ساده در رنگ‌های متنوع و با شکل ساده‌تری در جنس‌های مختلفی مانند چرم مصنوعی یا پارچه‌ای تولید می‌شود که این ویژگی‌ها داشتن آن را برای هر خانمی ضروری ساخته است.

دمپایی روفرشی ساده

 

دمپایی روفرشی ساده پلاستیکی

 

دمپایی پلاستیکی روفرشی را می‌توان تنها در خانه برای کاربردهای معمولی و روزمره استفاده کرد؛ زیرا ممکن است به دلیل پلاستیکی بودن و نداشتن ظاهری رسمی برای مهمانی‌ها مناسب نباشند. بااین‌حال به علت آنکه این محصول در مدل‌های مختلف و در ابعاد و اندازه گوناگون عرضه می‌گردد و همچنین کیفیت مواد اولیه؛ یعنی همان پلاستیک نیز می‌تواند این موضوع را تغییر دهد.

درهرحال دمپایی پلاستیکی به دلیل وزن سبک و همچنین بسیار نرم و انعطاف‌پذیری که دارد، برای استفاده‌های روزمره مناسب است و همچنین بر اثر شست‌وشوی مداوم به‌هیچ‌عنوان تغییر رنگ و حالت نمی‌دهد. به همین دلیل می‌توان در طولانی‌مدت به‌عنوان روفرشی داخل خانه از آن استفاده کرد.

دمپایی روفرشی پلاستیکی

 

دمپایی روفرشی طبی

 

روفرشی‌هایی طبی به دلیل نحوه متفاوت ساختار آن‌ها و همچنین جنس مخصوص زیره این دمپایی‌ها (PU)، برای همه افراد به‌ویژه افرادی که از دردهای عضلانی در هنگام راه‌رفتن رنج می‌برند، بسیار مناسب هستند. این دمپایی‌ها بیشتر به شکلی ساده و بی‌آلایشی تولید می‌شوند.

 اما به دلیل آنکه در انواع مختلفی ازجمله: دمپایی طبی مجلسی تخت، دمپایی طبی مجلسی لژ دار، دمپایی روفرشی طبی بنددار، روفرشی طبی بدون بند و ... نیز در بازار دیده می‌شود، می‌تواند توسط هر خانمی برای هر جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکلات جسمانی استفاده شود.

دمپایی روفرشی طبی

 

دمپایی روفرشی عروسکی دخترانه

 

دمپایی روفرشی عروسکی دخترانه در بین دختران نوجوان و جوان طرف‌داران و مخاطبان زیادی دارد و از آن‌ها در منازل و دورهمی‌های خانوادگی کوچک بسیار استفاده می‌شود. این روفرشی‌ها مدل‌های زیادی دارند که هرکدام زیبایی منحصربه‌فردی را که خاص سن این دسته از دختران است، ایجاد می‌کنند و باعث جلب‌توجه زیادی نیز در استایل آنان می‌شوند.

این نوع از روفرشی‌ها در انواع مختلفی مانند: دمپایی عروسکی مخملی، دمپایی فانتزی، دمپایی نگین‌دار و همچنین  طرح حیوانات که دمپایی روفرشی تک‌شاخ ترند این روزها است نیز در انواع تخت و لژ دار برای انواع سلیقه‌های دختران نوجوان تولید شده‌اند.   

دمپایی روفرشی عروسکی دخترانه

 

دمپایی روفرشی ابری

 

دمپایی روفرشی زنانه ابری از جنس اسفنج بسیار نرم تولید می‌شود. خانم‌ها اگر به دنبال استفاده از دمپایی‌هایی هستند که در طول ساعات کار در محیطی مانند آشپزخانه، بسیار سبک و راحت باشند، با انتخاب دمپایی ابری می‌توانند به خواسته خود برسند. تنوع در رنگ و مدل این نوع دمپایی‌ها ازجمله لا انگشتی و ساده آن را به محبوب‌ترین دمپایی روفرشی برای استفاده روزمره در خانه تبدیل کرده است.

دمپایی روفرشی ابری

 

دمپایی روفرشی خزدار

 

دختران جوانی که تمایل دارند همیشه روفرشی‌های خاص و زیبایی داشته باشند، می‌توانند از دمپایی روفرشی خزدار استفاده کنند. این نوع روفرشی‌ها نه‌تنها در منازل؛ بلکه برای دورهمی‌های دوستانه به دلیل استفاده از خزهای رنگی و زیبا می‌توانند استایل را تغییر دهند. برای هرچه زیباتر جلوه‌دادن این نوع روفرشی‌ها، آن‌ها را اندازه پاشنه‌های بسیار کوتاه و یا تخت تولید می‌کنند.

دمپایی روفرشی خزدار

 

دمپایی روفرشی پارچه‌ای

 

همان‌طور که در بخش‌های قبلی نیز به آن اشاره شد، دمپایی روفرشی زنانه پارچه‌ای از یک‌لایه اسفنج میانی بسیار نرم و همچنین کف پلاستیکی با برجستگی‌های منظم ساخته می‌شود که برای استفاده بر روی انواع کف‌پوش‌های منازل مناسب است. وزن سبک، باریک و همچنین خنک بودن به دلیل جنس پارچه‌ای آن، یکی از پرطرف‌دارترین انتخاب‌ها در میان دمپایی روفرشی دخترانه است.

دمپایی روفرشی پارچه ای

 

دمپایی روفرشی جلوبسته

 

درست است که به دلیل آنکه دمپایی‌های روفرشی زنانه در فضاهای بسته مانند منازل استفاده می‌شوند، بهتر است که برای ایجاد خنکی و جلوگیری از عرق کردن در ساعات طولانی که پوشیده می‌شوند، به‌صورت جلوباز باشند؛ اما کفش روفرشی جلوبسته نیز در طی چند سال اخیر محبوبیت خود را میان گروهی از خانم‌ها با این سلیقه به دست آورده است.

کفش‌های روفرشی جلوبسته زنانه علاوه بر آنکه سادگی و معمولی بودن دمپایی‌های روفرشی را می‌کاهند؛ برای محافظت بیشتر از پاها در هنگام راه‌رفتن و کارکردن در منازل نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

دمپایی روفرشی جلوبسته

 

دمپایی روفرشی لژ دار

 

همان‌طور که در قبل نیز به آن اشاره شد برخی از دمپایی‌های روفرشی زنانه به‌صورت لژ دار طراحی می‌شوند تا خانم‌هایی که با عادت به پوشیدن کفش تخت ندارند و یا با آن‌ها راحت نیستند از پوشیدن روفرشی در خانه بی‌نصیب نمانند. همچنین نوع لژ دار در روفرشی‌های دخترانه و مجلسی نیز به دلیل برقراری ظاهری رسمی‌تر بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرند.

دمپایی روفرشی لژدار

 

دمپایی روفرشی لا انگشتی

 

در روزهای گرم سال مانند تابستان روفرشی‌های لا انگشتی بهترین انتخاب برای خانم‌ها برای تکمیل استایل خود هستند. روفرشی‌های لا انگشتی در جنس‌های مختلف ازجمله پلاستیک، کنف با اندازه پاشنه‌های تخت و لژ دار و همچنین چرمی که آن را برای بیرون از منزل نیز مناسب می‌سازد، تولید می‌شوند.

این در حالی است که استفاده از این نوع روفرشی‌ها برای اغلب خانم‌ها راحت نیست و پس از مدتی می‌تواند به دلیل ایجاد فشار زیاد در هنگام جابه‌جایی با انگشتان پا، آزاردهنده نیز باشد.

دمپایی روفرشی لاانگشتی

 

دمپایی روفرشی حوله‌ای

 

دمپایی روفرشی زنانه حوله‌ای مخصوص استفاده در منازل و روزهای سرد سال به دلیل گرم نگه‌داشتن پا است. افزون بر آن به دلیل جنس حوله‌ای بودن و قابلیت جذب آب و رطوبت پس از استحمام بسیار استفاده می‌شود. این دمپایی به نسبت دمپایی‌های دیگری که برای گرم نگه‌داشتن پا مناسب است، نازک‌تر است و همیشه بدون پاشنه و تخت و به دو صورت جلوبسته و جلوباز تولید می‌شود.  

دمپایی روفرشی حوله ای

 

دمپایی روفرشی زمستانی

 

در روزهای سرد سال داشتن یک دمپایی روفرشی پشمی می‌تواند تمام آن چیزی باشد که بسیاری از دختران برای استفاده در منزل می‌خواهند. این در حالی است که دمپایی روفرشی زمستانی نیز در انواع طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند که نظر بسیاری از دختران را به خود جلب می‌کند.

دمپایی روفرشی زمستانی

 

دمپایی روفرشی با طرح چاپی

 

اکثر خانم‌ها برای ایجاد تفاوت در استایل خود در منزل از دمپایی روفرشی زنانه‌ای استفاده می‌کنند که بسیار ساده نباشد. به همین دلیل روفرشی‌هایی از جنس پلاستیک شفاف و یا رنگی تولید شده است که بر روی آن‌ها طرح‌های چاپی زیبایی مانند گل، طرح‌های مختلف کارتونی برای دختران نوجوان و انواع دیگری از اشکال مختلف وجود دارد. اغلب این روفرشی‌ها تخت و انعطاف‌پذیر هستند.

دمپایی روفرشی طرح چاپی

 

رنگ‌های جدید دمپایی روفرشی

 

به دلیل آنکه دمپایی رو فرشی زنانه در منزل و میهمانی‌ها به کار برده می‌شود؛ بنابراین در طراحی و تولید آن سعی شده است که بر اساس هر سلیقه و کاربردی رنگ‌های مختلفی از آن تهیه شود. به همین ترتیب هر خانمی می‌تواند بر اساس موقعیتی که در نظر دارد، راحت‌ترین کفش روفرشی را برای خود خریداری کند.

رنگ های دمپایی روفرشی

 

رنگ مشکی

 

همان‌طور که واضح است، در هنگام خرید دمپایی روفرشی زنانه نمی‌توان روفرشی زنانه مشکی را نادیده گرفت و به سراغ آن نرفت. آن هم به این دلیل است که این رنگ قابلیت ست شدن با هر استایلی را دارد و در هر موقعیت خود را به بهترین نحو نشان می‌دهد. به همین دلیل تفاوتی ندارد دمپایی روفرشی برای استفاده روزمره و عادی به کار برده شود و یا برای مهمانی‌ها. داشتن یک جفت کفش روفرشی دخترانه مشکی در همه حالات خانم‌ها را نجات می‌دهد.  

دمپایی روفرشی رنگ مشکی

 

رنگ‌های شاد

 

رنگ‌بندی‌های متنوع دمپایی رو فرشی زنانه این امکان را به وجود آورده است که هر خانمی بنا بر سلیقه خود بتواند دمپایی راحتی که می‌خواهد در داخل منزل استفاده کند را مطابق با رنگ موردعلاقه خود خریداری کند. افزون بر آن دمپایی روفرشی مجلسی در رنگ‌های متنوع نظیر: قرمز، آبی، سبز، صورتی و ... به‌خوبی می‌تواند استایل مهمانی هر خانمی را تکمیل کند.

دمپایی روفرشی رنگ شاد

 

رنگ خنثی

 

رنگ‌های خنثی مانند سفید و کرم بیشتر در تولید دمپایی روفرشی طبی زنانه دیده می‌شود. بدین ترتیب برخی از زنان نه‌تنها در داخل خانه بلکه در موقعیت‌های دیگر و حتی برای بیرون رفتن نیز از این دمپایی‌های طبی بنا بر رنگ مطلوبی که دارند می‌توانند به راحت‌ترین شکل استفاده ‌کنند.

دمپایی روفرشی رنگ خنثی

 

خرید انواع دمپایی و کفش روفرشی زنانه

 

جنس، برند، مدل، نوع کاربرد و از همه مهم‌تر قیمت از عواملی هستند که در خرید دمپایی روفرشی زنانه تأثیرگذار هستند. همان گونه که در قبل نیز بیان شد، پیداکردن یک دمپایی روفرشی که بتواند تمام انتظارات را رفع کند می‌تواند وقت‌گیر باشد؛ ولی باوجود ایجاد فروشگاه‌های اینترنتی فروش این دسته از محصولات، دغدغه این مسئله خریداران رفع شده است.

این در حالی است که مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی معتبر خیال مشتریان را از جنس و نحوه ارائه محصولات به‌صورت آنلاین راحت می‌کند. به همین دلیل بسیاری از خانم‌ها خرید اینترنتی دمپایی روفرشی را در برنامه خود قرار می‌دهند.

دمپایی روفرشی زنانه

 

قیمت جدید دمپایی رو فرشی زنانه

 

قیمت روفرشی دخترانه از آن دسته فاکتورهایی در هنگام خرید است که هیچگاه نمی‌توان منکر اهمیت آن شد. به این دلیل که مشتری در ازای مقدار پولی که بابت آن باید بپردازد، در حالتی منطقی انتظار دوام، کیفیت و زیبایی از آن را نیز خواهد داشت. قیمت دمپایی روفرشی نیز مانند انواع کفش‌های دیگر در بازار، بسته به نوع جنس و کیفیت و برند تولیدی داخل کشور و یا خارجی که دارد، متغیر خواهد بود.این قیمت ها در فروشگاه شانی لند در سال 1401 از 29.000 تومان شروع میشود که میتوان گفت شانی لند یکی از پر تخفیف ترین فروشگاه های اینترنتی کفش است.

قیمت دمپایی روفرشی زنانه

 

قیمت دمپایی روفرشی زنانه تولید داخل

 

دمپایی و روفرشی‌های زنانه تولید داخل بر اساس کیفیت و سطح نوع و جنس ماده‌های سازنده اولیه‌ای آن‌ها و همچنین مواردی مانند تزئینات و یا اجزای اضافی که در طراحی آن به‌کاررفته باشد، می‌توانند به طور متوسط دارای بازه قیمتی از 50 هزار تومان تا 200 هزار تومان داشته باشند.

این در حالی است که عامل اصلی در بالا و پایین رفتن این رنج قیمتی، جنس روفرشی است که باتوجه‌به کاربردهای مختلف آن تغییر می‌کند. به‌عنوان‌مثال دمپایی روفرشی مجلسی به دلیل ظریف‌کاری و یا استفاده از جنس چرم طبیعی و همچنین دمپایی‌های طبی به دلیل استفاده از مواد باکیفیت‌تر و گران‌تر می‌توانند قیمت نهایی کالا را در تولیدات داخلی تغییر دهند.

قیمت دمپایی روفرشی قیمت داخل

 

قیمت روفرشی‌های تولید خارج

 

زیبایی در ساخت، استحکام، شیک به نظر رسیدن در پا و کیفیت جنس همگی در تولیدات خارجی برخی از برندهای مطرح دنیا در خط تولید دمپایی روفرشی‌ زنانه دیده می‌شود. عواملی که به آن اشاره شد، برای خانم‌هایی که ظاهر روفرشی داخل منزل نیز برای آنان اهمیت دارند و حساسیت زیادی درباره آن‌ دارند، مهم است.

افزون بر آن هزینه خرید دمپایی روفرشی خارجی زنانه که باتوجه‌به نوع کاربرد و جنسی که دارند، گاهی اوقات از 400 هزار تومان شروع و تا 2 میلیون نیز وجود دارند؛ باتوجه‌به طول عمر و ماندگاری قابل‌توجه‌ آن‌ها در طی سال‌ها استفاده ارزشمندی خود را نشان می‌دهند.

قیمت دمپایی روفرشی زنانه خارجی

 

خرید اینترنتی دمپایی روفرشی زنانه در شانی لند

 

خانم‌ها می‌توانند برای خرید دمپایی روفرشی زنانه مدنظر خود به‌صورت آنلاین از شانی لند، باتوجه‌به آیتم‌های پوششی دیگر خود و همچنین با قیمت‌های بسیار مقرون‌به‌صرفه، با صرف کمترین زمان ممکن سفارش کفش زنانه خود را تکمیل کنند.

این در حالی است که برای راحتی کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز تمام مدل‌های موجود همراه با قیمت و مشخصات کامل دیگر از هر نوع کفش موجود این فروشگاه، در صفحه اینستاگرام کفش زنانه شانی لند قرار داده شده است. به همین ترتیب مشتریان این سایت که اغلب خانم‌ها هستند، می‌توانند از طریق سایت و یا شبکه اجتماعی ازجمله کانال تلگرام کفش زنانه بهترین و راحت‌ترین کفش روفرشی زنانه را با هر سلیقه‌ای که دارند، برای خود پیدا و در صورت تمایل خریداری کنند.

افزون بر آن، سایت خرید کفش زنانه شانی لند انواع کفش زنانه میان‌رده ازجمله: کفش بوت زنانه، قیمت کفش کالج زنانه، کفش پاشنه بلند مجلسی، قیمت کفش اسپرت زنانه راحت، نیم بوت زنانه، ست کیف و کفش، کفش زنانه مجلسی، صندل زنانه و ... را برای مشتریان خود ارائه داده است. این در حالی است که نباید تصور کرد که ارزان بودن قیمت کفش زنانه و میان‌رده بودن این محصولات به معنای کیفیت پایین باشد.

بلکه شانی لند با عرضه کفش زنانه قیمت مناسب از صندل روفرشی زنانه گرفته تا کفش اسپرت دخترانه و هر نوع دیگری از کفش، این امکان را فراهم آورده است که خانم‌ها با هر هزینه‌ای و البته بسیار اقتصادی بتوانند خرید اینترنتی کفش زنانه ارزان همانند: دمپایی صندل زنانه، کفش پاشنه بلند زنانه، کالج دخترانه و بوت دخترانه را برای هر موقعیت مکانی و کاربردی که مدنظر دارند در جنس‌ها و رنگ‌های متنوعی تجربه کنند.

خرید اینترنتی دمپایی روفرشی زنانه

 

انواع کفش‌ و کیف در سایت شانی لند

 

کیف و کفش دو آیتمی هستند که بسیاری از خانم‌ها درصدد هماهنگی جنس، رنگ و شکل آنان برای هر کاربردی هستند. به‌عنوان‌مثال کفش پاشنه بلند دخترانه نیازمند انواع کیف زنانه مانند: کیف دستی زنانه، کیف پول چرمی، کیف کمری، ست کیف  چند تکه، کیف مجلسی دخترانه، انواع کیف پاسپورتی چرم و یا برای کفش‌های اسپرت، کوله‌پشتی دخترانه، کیف دوشی دخترانه، کیف پاسپورتی زنانه، کوله‌پشتی کوهنوردی و یا خرید کیف دوشی ارزان پیشنهاد می‌شود.

به همین دلیل خانم‌ها در شانی لند در کنار تمام مدل‌های دمپایی‌ روفرشی و انواع دیگر کفش‌ها که در قبل به آن اشاره شد، می‌توانند طیف وسیعی از مدل‌ها و انواع کیف‌های زنانه ازجمله: کیف مجلسی زنانه، کیف پول زنانه مجلسی، کیف مجلسی چرم، کوله‌پشتی زنانه، کیف دوشی زنانه، کیف دوشی چرم زنانه و ... در اینستاگرام کیف زنانه مشاهده کنند.

قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای که خریداران در این فروشگاه اینترنتی با آن مواجه می‌شوند، امکان خرید کیف پول زنانه ارزان، کیف پاسپورتی ارزان، کیف دستی ارزان و همچنین خرید کیف مجلسی زنانه را برای هر قشری از کاربران   ایجاد کرده است. این گونه می‌توان گفت که هیچ بازدیدکننده‌ای دست خالی از کانال کیف زنانه شانی لند برنمی‌گردد!  

به همین ترتیب مشتریان می‌توانند در صورت نیاز در کنار مشاهده و خرید انواع کفش‌ها، با اطلاع از انواع قیمت کیف زنانه جدید موجود در سایت خرید کیف زنانه شانی لند، تجربه خریدی آسان و مطمئنی را داشته باشند.

انواع کیف و کفش در شانی لند

 

سخن پایانی

دمپایی روفرشی زنانه آیتم جداناپذیری برای اکثر زنان در استفاده روزمره در داخل منازل و یا به دلیل راحتی حتی در مهمانی و دورهمی‌ها است. به همین دلیل روفرشی‌های زنانه در بازار در انواع مدل‌ها و طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند تا در این صورت همه خانم‌ها باتوجه به نوع کاربردی که در نظر دارند و مواردی دیگر ازجمله هماهنگی با لباس و استایل خود، گزینه‌های زیادی برای انتخاب و خریداری این دسته از محصولات داشته باشند.

 

 

 

نمایش بیشتر